ZŁOMOWANIE AUT
WARSZAWA

AUTO KASACJA WARSZAWA

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek. Zadzwoń do nas i odwiedź nasz punkt. Samochody poddajemy legalnym procesom. Jeśli Twój pojazd często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, przyjedź i sprzedaj nam go. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zarobisz trochę gotówki.

DZIAŁAMY LEGALNIE

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Realizujemy zlecenia zgodnie z zapisami obowiązującego w Polsce prawa.

Warszawa, ul. Spokojna 2

zadzwoń

Możesz skontaktować sięz nami telefonicznie. Podaj markę i rodzaj samochodu, a wycenimy go i umówimy się na wizytę. Działamy sprawnie i skutecznie. Czekamy na Twój telefon.

+48 667 667 667

dojeżdżamy na miejsce

Zadzwoń do nas i umów się na odebranie Twojego samochodu w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

biuro@skupautzyrardow.pl

Złomowanie aut dla warszawiaków

Autokasacja na terenie miasta stołecznego Warszawa to nasza główna działalność. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części i sprzedane w odpowiednie miejsca.

Jakie samochody skupujemy w warszawie?

Praktycznie każdy samochód może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i autokasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z polkim prawem, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2019