Złomujemy wszystkie pojazdy i samochody. Auta poddajemy w pełni bezpiecznej kasacji. Gdy Twój samochód  często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszego użytku, zadzwoń do nas by zdjąć z siebie to zmartwienie. Pozbędziesz się swojego problemu, a za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT Żyrardów

Auto kasacja Żyrardów na  to główny filar naszej działalności. Gdy sprzedaż auto naszej firmie to automatycznie dostajesz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno w kwestii prawnej, jak i ekologicznej. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy.

AUTOKASACJA Żyrardów

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W Żyrardowie?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji w Żyrardowie poddajemy samochody wszystkich marek osobowych i dostawczych, bez względu na ich stan techniczny czy rok. Działamy zgodnie obowiązującymi przepisami, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.