skup aut żyrardów

ZŁOMOWANIE AUT Żyrardów

Złomujemy wszystkie pojazdy i samochody. Auta poddajemy w pełni bezpiecznej kasacji. Gdy Twój samochód  często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszego użytku, zadzwoń do nas by zdjąć z siebie to zmartwienie. Pozbędziesz się swojego problemu, a za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT Żyrardów

Auto kasacja Żyrardów na  to główny filar naszej działalności. Gdy sprzedaż auto naszej firmie to automatycznie dostajesz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno w kwestii prawnej, jak i ekologicznej. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy.

AUTOKASACJA Żyrardów

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum . Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W Żyrardowie?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji w Żyrardowie poddajemy samochody wszystkich marek osobowych i dostawczych, bez względu na ich stan techniczny czy rok. Działamy zgodnie obowiązującymi przepisami, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.